Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

Firma çalışanları olarak Sektörde 10 yılı aşkın süredir, Banyo Ürünlerinde (Jakuzi, Duşakabin, Gömme Rezervuar, Klozet ) servis hizmeti ve yedek parça temini yapmaktayız. Stoklarımızdan rezervuar iç takım, klozet yedek parçaları, duşakabin rulman ve tekerlekleri, jakuzi yedek parçaları, fotoselli pisuar, fotoselli musluk kısacası "banyo'ya dair her ürünün yedek parçalarını size en kısa zamanda ulaştırabiliriz.  Güncel ürünleri bulabileceğiniz gibi eskimiş ürünlerinizin de yedek parça satışını yapmaktayız.Tarafımızdan bilgi almanız sizin menfaatinize olacaktır. Firmamızdan almış olduğunuz ürünler aynı gün tarafınıza sevk edilir.1 veya 2 gün içinde elinize ulaşmış olur. Almış olduğunuz ürünü teslim aldıktan sonra taşımadan kaynaklanan hasar durumlarında veya ürün yanlış almış olabilirsiniz Biz buna imkan vermesekte bizlerle irtibata geçerek bilgilendirmeniz halinde tarafınıza koşulsuz yenisi ve doğru ürün gönderilecektir.

 

Firmamızdan sipariş etmiş olduğunuz ürünler stoklarımızda kalmamışsa şayet, ürünlerin sipariş ve termin süresi ile ilgili bir aksama olacaksa tarafınıza dönüş yapılarak bilgilendiriliyorsunuz.

 

Alışveriş yaparken tedirgin olmayın,Web Sayfamızdan zaten kredi kartı ile satışımız yoktur.(Havale ) bizler siparişinizin arkasında her zaman duran firmayız. Aldığınız ürün revize edilmişse sizlerle iletişim kurarak bunun izahını yapmaktayız. Devamlı teknolojinin imkanlarından yararlanarak, (email, whatsapp) gibi iletişim araçlarını kullanmaktayız.

 

Sizlere daha iyi hizmetler vermek için her zaman kendimizi yenilemek istiyoruz. Sizlere Hayırlı Alışverişler dileriz. Almış Olduğunuz ürününde hayrını görünüz.

 

Engin AYKUL